Obok Pytamy.pl

Poboczne forum użytkowników serwisu pytamy.pl, na wypadek awarii i/lub protestu.


  • Index
  •  » Pytania!
  •  » Jak duże uprawnienia mają tutaj administratorzy?

#1 2008-12-17 19:02:05

kobietka

Moderator

Punktów :   

Jak duże uprawnienia mają tutaj administratorzy?

Jak duże uprawnienia mają tutaj administratorzy? Czym Wasze konto różni się od innych? Jakie tajemne moce posiadacie? ;]

Nie mam zamiaru Was szpiegować. Pytam z czystej ciekawości. Zastanawia mnie tylko, co może administrator na takim darmowym forum.


Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu. :)

Offline

 

#2 2008-12-17 21:37:14

Sokol

Administrator

Punktów :   

Re: Jak duże uprawnienia mają tutaj administratorzy?

Jeżeli chcesz i nikt nie ma nic przeciw to po prostu trzeba abyś sprawdziła i poexperymentowała :). Jedyne o co się obawiam to żywy organizm, ale skoro ja nic nie popsułem, to pewnie wymaga to wybitnych zdolności entropicznych. Problem w tym, że wypadałoby odpowiedzieć dla wszystkich, zatem napiszę tak:

O wszystkich opcjach napewno* można przeczytać w dokumentacji puna:

http://www.pun.pl/

Offline

 

#3 2008-12-17 21:41:13

kobietka

Moderator

Punktów :   

Re: Jak duże uprawnienia mają tutaj administratorzy?

Sokol napisał:

Jeżeli chcesz i nikt nie ma nic przeciw to po prostu trzeba abyś sprawdziła i poexperymentowała :). Jedyne o co się obawiam to żywy organizm, ale skoro ja nic nie popsułem, to pewnie wymaga to wybitnych zdolności entropicznych. Problem w tym, że wypadałoby odpowiedzieć dla wszystkich, zatem napiszę tak:

O wszystkich opcjach napewno* można przeczytać w dokumentacji puna:

http://www.pun.pl/

A chciałam dać plusa za konkretną odpowiedź... :(


Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu. :)

Offline

 

#4 2008-12-18 12:41:49

kobietka

Moderator

Punktów :   

Re: Jak duże uprawnienia mają tutaj administratorzy?

Jakoś nie mam czasu teraz na zakładanie swojego forum, tym bardziej na testowanie jego funkcji.
Poza tym inni też pewnie chcieliby wiedzieć. Chyba, że tylko ja jestem taka ciekawska. :P

To otrzymam konkretną odpowiedź?


Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu. :)

Offline

 

#5 2008-12-18 12:50:39

Sokol

Administrator

Punktów :   

Re: Jak duże uprawnienia mają tutaj administratorzy?

Cóż, różnic kardynalnych nie ma. Po prostu są dodatkowe opcje przy postach (usuń, przenieś, eytuj, edytuj, raportuj też jest...) . Pozatym widać IP userów oraz gości (kiedyś już się przydało, szkoda że na Pytamy admini nie postępują podobnie). Do tego panel do wypisywania wam tych wszytkich "czekamy" etc. konfiguracji jakichś zmiennych forum.

Generalnie co można zrobić, to w ściśle określonych ramach modyfikować zmienne forum. Niewiele, ale wystarcza, aby było tak jak być powinno.

Offline

 

#6 2008-12-18 21:45:17

kobietka

Moderator

Punktów :   

Re: Jak duże uprawnienia mają tutaj administratorzy?

Sokol napisał:

Cóż, różnic kardynalnych nie ma. Po prostu są dodatkowe opcje przy postach (usuń, przenieś, eytuj, edytuj, raportuj też jest...) . Pozatym widać IP userów oraz gości (kiedyś już się przydało, szkoda że na Pytamy admini nie postępują podobnie). Do tego panel do wypisywania wam tych wszytkich "czekamy" etc. konfiguracji jakichś zmiennych forum.

Generalnie co można zrobić, to w ściśle określonych ramach modyfikować zmienne forum. Niewiele, ale wystarcza, aby było tak jak być powinno.

Dziękuję za odpowiedź.

Ale i tak się jeszcze przyczepię, bo czepialska jestem. :p

Takie opcje jak usuń, przenieś to ja też posiadam. :P
IP innych użytkowników chyba widzimy wszyscy, prawda?


Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu. :)

Offline

 

#7 2008-12-19 14:12:04

maliJM

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jak duże uprawnienia mają tutaj administratorzy?

Kobietko ja nie posiadam takich opcji przy postach :) Jest tylko cytuj i raportuj. Może masz jakies "lepsze" konto :) "żart" ;D


przepraszam sa takie opcje, ale tylko przy moich postach :)

Ostatnio edytowany przez maliJM (2008-12-19 14:13:08)

Offline

 

#8 2008-12-19 16:11:17

kobietka

Moderator

Punktów :   

Re: Jak duże uprawnienia mają tutaj administratorzy?

No bo ja to VIP'a mam. ;)


Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu. :)

Offline

 
  • Index
  •  » Pytania!
  •  » Jak duże uprawnienia mają tutaj administratorzy?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-swiat.pun.pl www.eti2009.pun.pl www.liga-k2.pun.pl www.3d.pun.pl www.lolisiochuujemmadongmikan.pun.pl