Obok Pytamy.pl

Poboczne forum użytkowników serwisu pytamy.pl, na wypadek awarii i/lub protestu.


#1 2008-12-14 15:17:29

Sokol

Administrator

Punktów :   

Ultimatum.

Wkurzającym jawi mi się zachowanie witryny pytamy i wskutek tego proponuję postawienie sprawy jasno. Albo serwis działa, albo nie. Jak się zapatrujecie na to?

Offline

 

#2 2008-12-14 15:28:41

kobietka

Moderator

Punktów :   

Re: Ultimatum.

Ja też nie przepadam za tekstami "Ooops...", "przepraszamy, nie udało się wyświetlić witryny".  Jest to jednak zbyt małym powodem, do moich nerwów. Na Pytamy świat się nie kończy. Fajnie, jeżeli będzie działało, trudno jeżeli nie.


Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu. :)

Offline

 

#3 2008-12-15 12:21:13

bklast

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ultimatum.

Dobre, ale serwis wkurza nas już od pewnego czasu, czyli to nie jest nic nowego. Tak albo nie dla serwisu nie jest opcja, zresztą chcieliśmy już raz, ale po pozornej poprawie Pytamy, wszyscy zignorowali to forum, co mnie niestety bardzo zdziwiło.    Mam wrażenie, że wystąpiło coś takiego jak wystraszenie się możliwościami twórców Pytamy i w sumie zrezygnowanie z działalności undergroundowej... Co było błędem w moim mniemaniu. Teraz wszyscy znowu tu przeskakują ale znowu mam wrażenie, że robią to bez zobowiązań. Czyli jaki jest problem?
Wydaje mi się, że jest to osobista sprawa każdego z nas. Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda, gdyż forum Pytamy zbudowało w nas pewną specyfikę istnienia czy może duch lub charyzmat(:)) ) Jeśli rozejdziemy się każdy w swoją stronę to się to rozpłynie. 
Oczywiście, takie ultimatum jak Ty to przedstawiasz jest UTOPIA, zresztą sam o tym wiesz.
Pozdrawiam;

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.im09-13.pun.pl www.superbohatery.pun.pl www.alamaloc.pun.pl www.ezt.pun.pl www.blackhats.pun.pl