Obok Pytamy.pl

Poboczne forum użytkowników serwisu pytamy.pl, na wypadek awarii i/lub protestu.


  • Index
  •  » Pytania!
  •  » Jakieś plusy niedziałającego PYTAMY.PL?

#1 2008-12-16 21:34:45

kobietka

Moderator

Punktów :   

Jakieś plusy niedziałającego PYTAMY.PL?

Cały czas narzekamy i narzekamy. Teraz mam dla Was inne ćwiczenie:

Jakie korzyści możesz odnieść ze szwankującej ostatnimi czasy i niedziałającej dziś stronki PYTAMY.PL?


Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu. :)

Offline

 

#2 2008-12-16 21:37:43

Bingola

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jakieś plusy niedziałającego PYTAMY.PL?

Korzyści to przede wszystkim więcej wolnego czasu!

Offline

 

#3 2008-12-16 21:44:30

Sokol

Administrator

Punktów :   

Re: Jakieś plusy niedziałającego PYTAMY.PL?

Nie tyle korzyści bym wyliczał, co odkryte możliwości... to też rodzaj korzyści.
Dokładnie jest to np. możliwość zweryfikowania, czy w internecie nie ma lepszego miejsca, niż Pytamy.

Offline

 

#4 2008-12-16 21:51:57

burasekmalutki

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jakieś plusy niedziałającego PYTAMY.PL?

Więcej czasu, może początek czegoś nowego na pytamy.pun.pl?


W oczach tkwi siła duszy.

Offline

 

#5 2008-12-18 19:33:53

crepanina

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jakieś plusy niedziałającego PYTAMY.PL?

Już chciałam się całkowicie zdetoksować od pytamy, ale jak widać zajrzałam na to forum. Co gorsza zarejestrowałam się tu ;-) To znaczy, że to jednak silniejsze ode mnie. A plus był taki, że już definitywnie określiłam swój stosunek do pytamy.pl jako negatywny.

Poza tym... co powinnam napisać na początku: Witajcie:) Miło Was znowu.. poczytać :)

Offline

 

#6 2008-12-18 19:36:25

burasekmalutki

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jakieś plusy niedziałającego PYTAMY.PL?

Witaj również :) A pytamy takie złe nie jest, taka odskocznia mała od codzienności, nieraz nawet pomocna w życiu. I nie trzeba brać tak poważnie tego forum. Życie życiem a pytamy to tylko rozrywka :) 3maj się :)


W oczach tkwi siła duszy.

Offline

 

#7 2008-12-18 22:02:48

kobietka

Moderator

Punktów :   

Re: Jakieś plusy niedziałającego PYTAMY.PL?

crepanina napisał:

Już chciałam się całkowicie zdetoksować od pytamy, ale jak widać zajrzałam na to forum. Co gorsza zarejestrowałam się tu ;-) To znaczy, że to jednak silniejsze ode mnie. A plus był taki, że już definitywnie określiłam swój stosunek do pytamy.pl jako negatywny.

Poza tym... co powinnam napisać na początku: Witajcie:) Miło Was znowu.. poczytać :)

Również miło Cię widzieć. Im nas więcej, tym raźniej.

Pozdrawiam.


Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu. :)

Offline

 
  • Index
  •  » Pytania!
  •  » Jakieś plusy niedziałającego PYTAMY.PL?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eti2009.pun.pl www.lolisiochuujemmadongmikan.pun.pl www.poke-swiat.pun.pl www.agroekonomia.pun.pl www.3d.pun.pl