Obok Pytamy.pl

Poboczne forum użytkowników serwisu pytamy.pl, na wypadek awarii i/lub protestu.


#1 2008-12-15 21:16:04

bklast

Użytkownik

Punktów :   

Jaka jest zasada działania Kobiety?

Nic na to nie poradzę, dyskusji prawie, że nie było w tym pytaniu na Pytamy. Dlatego wlepiam to pytanie tutaj. Może się coś więcej rozrusza.
Tak, tak, Kobiety przez duże K.
Zapraszam do dyskusji na temat tego jak rozszyfrować kobietę i jej zachowania. Wiadomo, zachowania te są silnie uzależnione okresami, dlatego też drogie Panie bierze się stąd ta Wasza słynna zmienność w charakterze, pewna czasami nieokreślona "zdradliwość" niby niczym nieuzasadniona:))
Mężczyźni nie mając tego typu naturalnej przypadłości, głowią się i troją w głowie o co też tym Paniom chodzi, kiedy miewają te słynne zmienne nastroje. Raz uwodzą nas sobą w pełni a drugi raz mierzą nas oczami niczym sztyletami...
Naprawdę od kilku ładnych dni zastanawiałem się nad zadaniem tego typu pytania, po przeczytaniu bardzo inspirującego artykułu w angielskim tygodniku katolickim do którego publicysty daję link w oryginale: http://www.secondsightblog.com/?p=52

A oto też link do tłumaczenia oryginału dokonanego przez takową funkcję Google, jakkolwiek tłumaczenie niezwykle słabo dokonane: http://translate.google.com/translate?h … ory_state0

Pokornie przyznaję się, że kobiet wciąż się uczę i coraz bardziej się dziwię, jakie one niezwykłe są! :))
Pomożecie mi drogie Panie, Was lepiej zrozumieć.
Zapraszam do dyskusji i lektury tekstu.

Offline

 

#2 2008-12-15 21:19:39

kobietka

Moderator

Punktów :   

Re: Jaka jest zasada działania Kobiety?

Ja już się nie będę powtarzać. Ale ciekawe co napiszą chłopcy - głównie tutejsza Władza. ;]


Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu. :)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blackhats.pun.pl www.ezt.pun.pl www.bbteam.pun.pl www.superbohatery.pun.pl www.alamaloc.pun.pl